logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 815

Zkušenosti zaměstnanců

Naše společnost staví na bohatých zkušenostech svých zaměstnanců

Ing. Petr Dostál stojí v čele společnosti UNIHAL. Obchodem a poradenstvím v oblasti montovaných hal se zabývá již 11 let. Za tuto dobu na pozici obchodního manažera zobchodoval více než 200 montovaných hal po celé České a Slovenské republice. Výsledkem bylo mnoho spokojených ohlasů investorů zejména při obchodním jednání, poradenství a plánování haly i při její realizaci. 

Ing. Blanka Dostálová působí na trhu montovaných hal 6 let v oblasti obchodu a při sjednávání zakázek. Společně s manželem vede nyní společnost UNIHAL, mladou, dynamicky se rozvíjející firmu s moderním duchem založenou na poctivosti, důvěře a principu "Zákazník náš pán". Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a snažíme se vyjít vstříc jakémukoli požadavku tak, aby zákazník a my byli vzájemně spokojeni s uskutečněným výsledkem společného úsilí.

Náš cíl je spokojený zákazník 

Robert Kunčar - vedoucí výroby společnosti UNIHAL působí ve výrobě montovaných hal více než 10 let. Na pozici vedoucího výroby působil v předchozím zaměstnání 8 let a má bohaté zkušenosti s řízením výroby, koordinací výroby a montáže a obchodního oddělení. Úspěšně nyní vede tým zkušených svářečů a pomocných dělníků ve výrobě tak, aby výroba byla ekonomická, efektivní a dbá na vysokou kvalitu svárů ocelové konstrukce.

Ing. Michal Pospíšil - se zabývá projekcí montovaných hal 2 roky. Montované haly kreslí ekonomicky a funkčně s přihlédnutím na co neefektivnější způsob výroby a montáže hal. Ocelové haly maluje v sofistikovaném programu 3D TEKLA Structures, který umožňuje automatické generování výkresů, které zajistí bezchybnou výrobu a montáž.

Ing. Marcela Albrechtová - pracuje ve stavebnictví jako obchodní asistentka a účetní 6 let. V současné době vede pro naši společnost nákup, účetnictví a podporu prodeje.

Vedení společnosti má kolem sebe ve výrobě tým zkušených svářečů a na montáži šikovných montážníků, kteří mají bohaté a letité zkušenosti s výrobou i montáží ocelových konstrukcí a montovaných hal. 

Společně s našimi zaměstnanci stavíme naši společnost na principu dobrých vztahů se zákazníky, dodavateli a zaměstnanci.