logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 815

O společnosti UNIHAL

V současné době máme 60 zaměstnanců a spolupracovníků, máme kompletní projekční oddělení včetně statiků, dvousměnný provoz ve výrobě, profesionály v lakovně, vlastní moderně vybavenou klempířskou dílnu a pět vlastních plně vybavených montážních partií, které montují po celé České republice. Do letošního roku jsme celkově zrealizovali 300 montovaných hal vlastní produkce. Máme řadu spokojených zákazníků napříč celou republikou, kteří nás rádi doporučují dalším zákazníkům.

Podporujeme řadu neziskových organizací v kraji i národního charakteru, od sportovních aktivit, charitativních organizací až po zdravotní zařízení a sociální služby.

Jsme držiteli certifikátů kvality ISO 9001, ISO 3834-2, EN 1090-1 a EN 1090-2.

Začátky firmy Unihal

Naši rodinnou firmu jsme založili v roce 2014 v Otrokovicích zpočátku jako zámečnickou dílnu specializující se na dodávku ocelových konstrukcí pro montované haly. Hned od začátku jsme se snažili dodávat haly vlastní výroby a vlastnoručně namontované od první montážní partie, kterou jsme sestavili. Přijali jsme i první projektanty, abychom si mohli hlídat kvalitu a bezchybnost našich projektů.

Po prvních dvou náročných začátečních letech jsme se rozrostli na 30 lidí a přesunuli výrobu do větších prostor, rozšířili jsme projekční oddělení o statika a další dva projektanty, montážní partie se rozrostly na pět skupin. V dalším roce jsme výrobu rozšířili o moderně vybavenou lakovnu s kvalifikovanými lakýrníky. Obchodní tým jsme posilnili o dva obchodníky. V té době jsme již zrealizovali na 100 hal. Tým se rozšířil o architekta, stavbyvedoucí a další nezbytné členy kancelářského týmu.

V roce 2017 jsme slavili velký úspěch s halou Pyramida Průhonice, se kterou jsme vyhráli prestižní soutěž Stavba roku 2016 Zlínského kraje, začali jsme montovat luxusní autosalony a administrativní haly včetně prvotních designových návrhů těchto hal. Stali jsme se řádnými členy Svazu podnikatelů ve stavebnictví a členem Asociace ocelových konstrukcí. O našich halách a ocelových konstrukcích pravidelně publikujeme v odborných časopisech Konstrukce, Stavebních a investorských novinách a Stavební server.

O dva roky později jsme slavili další úspěch se Stavbou roku 2018 Zlínského kraje s generální dodávkou montované administrativně-výrobní haly DPK Olomouc, za tuto halu jsme obdrželi čestné uznaní.

Naši práci děláme s chutí a rádi a těší nás dobře odvedená práce a spokojení zákazníci.

Zhlédněte prezentační video o naší firmě a naší práci:

Zhlédněte rozhovor s investorem haly DPK Olomouc:

Zhlédněte rozhovor s investorem haly Autogalerie Praha Průhonice:

UNIVERZÁLNÍ MONTOVANÉ HALY ZA NEJLEPŠÍ CENY v nejvyšší kvalitě 

 • díky vlastní realizaci - máme vlastní projekci, výrobu, zámečnickou dílnu, klempířskou dílnu, lakovnu a montáže
 • zkušenostem zaměstnanců
 • odpovědnému a osobnímu přístupu,
 • kvalitě procesů, jsme vlastníky ISO certifikátů kvality,
 • dobrým referencím a spokojeným zákazníků, přečtěte si hodnocení našich zákazníků

Zkušenosti našich zaměstnanců

 • Naše společnost staví na zkušenostech svých zaměstnanců, kvalitě práce, materiálů a dobrých vztazích se zákazníky, dodavateli a zaměstnanci.
 • Naši zaměstnanci mají letité zkušenosti v oblasti projekce, výroby a montáže ocelových a s poradenstvím a plánováním výstavby haly. Díky tomu můžeme efektivně poradit v každé fázi realizace haly.

Vlastní projekcE, statika, výroba a montáž ocelových konstrukcí

 • Zajišťujeme kompletní servis po celou fázi realizace haly a hlídáme vysokou kvalitu v průběhu celé realizace stavby
 • Ocelové haly a konstrukce dodáváme po celé České a Slovenské republice

Máme vlastní projekci a statiku

 • montované haly a ocelové konstrukce kreslíme v sofistikovaném 3D programu TEKLA Structures, který zajistí bezchybnou výrobu a montáž.
 • investorovi dodáváme technickou část stavebního povolení
 • dodáváme vizualizace montovaných hal, tvoříme zajímavé a architektonicky působivé návrhy a různé barevné kombinace hal dle přání investora

Máme vlastní výrobu montovaných hal v moderně vybaveném výrobním areálu

 • Máme vlastní výrobu ocelových konstrukcí v moderně vybavených výrobních halách  v Otrokovicích, které obsluhují zkušení a kvalifikovaní svářeči a zámečníci.

Máme vlastní montáže ocelových konstrukcí

 • Máme vlastní montážní skupiny pod vedením kvalifikovaných a zkušených šéfmontérů, kteří si hlídají kvalitu při montáži ocelové konstrukce i při montáži opláštění.
 • Hlídáme vysokou kvalitu v procesech svařování, vlastníme certifikáty kvality ISO 9001 Systém řízení kvality a certifikát ISO 3834 Systém managementu jakosti provádění ocelových a hliníkových konstrukcí.
 • Montujeme ocelové haly po celé ČR a SR - referenční mapa

Videoprezentace montáže haly Avex Zlín

Nabízíme:

dodáváme tyto montované haly:

Poradíme v každé fázi realizace haly:

 • rozvržení stavby, 
 • projekce haly,
 • možnosti dispozičního řešení haly, 
 • ekonomické varianty haly
 • estetická řešení stavby. 

Naše cena haly je konečná po odsouhlasení všech detailů. Vyplňte nezávazně poptávkový formulář haly a my Vám rychle a zdarma zpracujeme cenovou nabídku.

Nabízíme montované haly v nejlepším poměru kvality a ceny.

V případě Vašeho zájmu nás poptejte na poptavky@unihal.cz tel 702 107 808 nebo přes poptávkový formulář.