logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 815

O společnosti UNIHAL

V současné době máme 60 zaměstnanců a spolupracovníků, máme kompletní projekční oddělení, dvousměnný provoz ve výrobě, profesionály v lakovně, vlastní moderně vybavenou klempířskou dílnu a palírnu. Montáže hal realizujeme vlastními plně vybavenými montážními partiemi, které montují po celé České a Slovenské republice. Do letošního roku jsme celkově zrealizovali 400 montovaných hal vlastní produkce. Máme řadu spokojených zákazníků napříč celou republikou, kteří nás rádi doporučují dalším zákazníkům.

Podporujeme řadu neziskových organizací v kraji i národního charakteru, od sportovních aktivit, charitativních organizací až po zdravotní zařízení a sociální služby.

Jsme držiteli certifikátů kvality ISO 9001, ISO 3834-2, EN 1090-2.

V roce 2017 jsme slavili velký úspěch s halou Pyramida Průhonice, se kterou jsme vyhráli prestižní soutěž Stavba roku 2016 Zlínského kraje, začali jsme montovat luxusní autosalony a administrativní haly včetně prvotních designových návrhů těchto hal. Stali jsme se řádnými členy Svazu podnikatelů ve stavebnictví a členem Asociace ocelových konstrukcí. O našich halách a ocelových konstrukcích pravidelně publikujeme v odborných časopisech Konstrukce, Stavebních a investorských novinách a Stavební server.

V roce 2019 jsme slavili další úspěch se Stavbou roku 2018 Zlínského kraje s generální dodávkou montované administrativně-výrobní haly DPK Olomouc, za tuto halu jsme obdrželi čestné uznaní.

V roce 2021 jsme vyhráli Stavbu roku 2020 Zlínského kraje za Administrativně výrobní halu Global Business v Kroměříži.

Začátky firmy Unihal

Naši rodinnou firmu jsme založili v roce 2014 v Otrokovicích zpočátku jako zámečnickou dílnu specializující se na dodávku ocelových konstrukcí pro montované haly. Od počátku jsme se snažili dodávat haly vlastní výroby a vlastnoručně namontované od první montážní partie, kterou jsme sestavili. Přijali jsme první projektanty, abychom si mohli hlídat kvalitu a bezchybnost našich projektů.

Po prvních dvou letech jsme se rozrostli na 30 lidí a přesunuli výrobu do větších výrobních prostor, rozšířili jsme projekční oddělení, montážní partie jsme zvýšili na pět skupin. V dalším roce jsme rozšířili výrobu o moderně vybavenou lakovnu s kvalifikovanými lakýrníky. Posilnili jsme obchodní tým o dva obchodníky. Zrealizovali jsme v té době 100 hal. Tým se rozšířil o architekta, stavbyvedoucí a další THP pracovníky.

práci děláme s chutí a rádi a těší nás dobře odvedená práce a spokojení zákazníci.

Zhlédněte prezentační video o naší firmě a naší práci:

Zhlédněte rozhovor s investorem haly DPK Olomouc:

Zhlédněte rozhovor s investorem haly Autogalerie Praha Průhonice:

UNIVERZÁLNÍ MONTOVANÉ HALY ZA NEJLEPŠÍ CENY v nejvyšší kvalitě 

 • díky vlastní realizaci - máme vlastní projekci, výrobu, zámečnickou dílnu, klempířskou dílnu, lakovnu a montáže
 • zkušenostem zaměstnanců
 • odpovědnému a osobnímu přístupu,
 • kvalitě procesů, jsme vlastníky ISO certifikátů kvality,
 • dobrým referencím a spokojeným zákazníků, přečtěte si hodnocení našich zákazníků

Zkušenosti našich zaměstnanců

 • Naše společnost staví na zkušenostech svých zaměstnanců, kvalitě práce, materiálů a dobrých vztazích se zákazníky, dodavateli a zaměstnanci.
 • Naši zaměstnanci mají letité zkušenosti v oblasti projekce, výroby a montáže ocelových a s poradenstvím a plánováním výstavby haly. Díky tomu můžeme efektivně poradit v každé fázi realizace haly.

Vlastní projekcE, statika, výroba a montáž ocelových konstrukcí

 • Zajišťujeme kompletní servis po celou fázi realizace haly a hlídáme vysokou kvalitu v průběhu celé realizace stavby
 • Ocelové haly a konstrukce dodáváme po celé České a Slovenské republice

Máme vlastní projekci a statiku

 • montované haly a ocelové konstrukce kreslíme v sofistikovaném 3D programu TEKLA Structures, který zajistí bezchybnou výrobu a montáž.
 • investorovi dodáváme technickou část stavebního povolení
 • dodáváme vizualizace montovaných hal, tvoříme zajímavé a architektonicky působivé návrhy a různé barevné kombinace hal dle přání investora

Máme vlastní výrobu montovaných hal v moderně vybaveném výrobním areálu

 • Máme vlastní výrobu ocelových konstrukcí v moderně vybavených výrobních halách  v Otrokovicích, které obsluhují zkušení a kvalifikovaní svářeči a zámečníci.

Máme vlastní montáže ocelových konstrukcí

 • Máme vlastní montážní skupiny pod vedením kvalifikovaných a zkušených šéfmontérů, kteří si hlídají kvalitu při montáži ocelové konstrukce i při montáži opláštění.
 • Hlídáme vysokou kvalitu v procesech svařování, vlastníme certifikáty kvality ISO 9001 Systém řízení kvality a certifikát ISO 3834 Systém managementu jakosti provádění ocelových a hliníkových konstrukcí.
 • Montujeme ocelové haly po celé ČR a SR - referenční mapa

Videoprezentace montáže haly Avex Zlín

Nabízíme:

dodáváme tyto montované haly:

Poradíme v každé fázi realizace haly:

 • rozvržení stavby, 
 • projekce haly,
 • možnosti dispozičního řešení haly, 
 • ekonomické varianty haly
 • estetická řešení stavby. 

Naše cena haly je konečná po odsouhlasení všech detailů. Vyplňte nezávazně poptávkový formulář haly a my Vám rychle a zdarma zpracujeme cenovou nabídku.

Nabízíme montované haly v nejlepším poměru kvality a ceny.

V případě Vašeho zájmu nás poptejte na poptavky@unihal.cz tel 702 107 808 nebo přes poptávkový formulář.