logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 815
+420 702 107 815

Autoservis AUTO UHERSKÉ HRADIŠTĚ


V roce 2017 jsme zrealizovali nový montovaný autoservis FIAT pro společnost AUTO Uherské Hradiště. 

Podrobnosti

Investor AUTO UHERSKÉ HRADIŠTĚ, spol. s.r.o.
Adresa Staré Město
Typ haly Autosalony, servisy, myčky
Rozměr (m) 13,2x25,6x6,1
Barva Stříbrná
Rok 2017
Poptávka haly Chci se zeptat

Po dohodě s klientem ve Starém Městě u Uherského Hradiště jsme v roce 2017 vystavěli montovanou halu sloužící jako autorizovaný servis pro značku FIAT. Hala je konstrukčně řešená do pěti modulů dělených pomocí příček na 4 segmenty. Tři moduly haly ve dvou segmentech slouží jako dílna servisu, 1 modul jako pracoviště CNG a LPG a jeden jako příprava nových vozů. Vstup do jednotlivých modulů haly je zajištěn sekčními vraty, které jsou z důvodu zajištění přirozeného denního osvětlení doplněny prosvětlovacími lamelami. Dle přání investora je montovaná hala postavena v pultovém provedení s atikou, která elegantně řeší vizuální vzhled zapadající do areálu.

Ocelová konstrukce

Pultová rámová ocelová konstrukce se sklonem 2° je navržena s požární odolností 15 minut a je kotvena k betonovým patkám kloubově přes závitové tyče na chemickou maltu. Zvolený RAL nátěru pro ocelovou konstrukci je 9002.

Stěnové a střešní pláště

Ocelová konstrukce haly byla opláštěná vysoce kvalitním stěnovým sendvičovým panelem v RAL 9006, který  má tepelné vlastnosti (U=0,23 W/m2K).

Střecha ocelové haly byla z důvodu atiky navržena jako plochá se skládaným pláštěm, jež se skládá z trapézového plechu kotveného do ocelové konstrukce, který je následně pokryt parotěsnou fólií. Následuje skladba combi roofu, která je zakryta fólií Sika.

Odtok dešťových vod je zajištěn vnitřními svody.

Vrata, dveře a okna

Pro jednotlivá moduly haly je v plášti namontováno 5 kusů sekčních vrat o rozměrech 3,6x3,5 m s prosvětlovacími lamelami. Barevnost brán je v RAL 9006. Z důvodu nedostatku přirozeného denního světla byly do protější stěny haly vůči vratům osazeny okna, které mají rozměry 3x2m a barevně byly zvoleny ve stejném odstínu jako plášť.

hodnocení haly Autogames

Celková spokojenost s realizací stavby, dobrá komunikace. Miroslav Sanetrník, technický zástupce investora
Autoservis AUTO UHERSKÉ HRADIŠTĚ

Fotogalerie