logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 815
+420 702 107 815

Montovaná administrativní hala JL Transport Praha


Nová montovaná hala svítí v Praze díky působivé a barevné kombinaci tří barev - oranžové, modré a stříbrné.

Investor tak výstižně odrazil své firemní barvy na fasádě nové montované administrativní hale v Praze 5 Chuchli.

Podrobnosti

Investor JL Transport s.r.o.
Adresa Praha 5
Typ haly Skladové, Administrativní, prodejní
Rozměr (m) 12,6x36x5,7
Barva Tmavě stříbrná, Modrá, Jiná
Rok 2015
Poptávka haly Chci se zeptat

Montovanou halu dodávala naše společnost generálně, hala byla předaná v prosinci 2015.

Koncepce montované haly Praha

Montovaná hala JL Transport vyrostla v jižní části Prahy - v Praze 5 Malé Chuchli na pobřeží Vltavy. Krásná zateplená hala září krásnými barvami, které jsou velmi decentně sladěny do firemních barev investora - p. Jana Litoše.

Hala je určena pro přemístění centrály společnosti ze starších prostor do nových kanceláří. Hala je především určena pro kanceláře THP, ale část haly bude rovněž využita ke skladovacím účelům. Investor rovněž zvažuje část haly využít k pronájmu.

Ocelová konstrukce montované haly Praha

Rámová ocelová konstrukce s patrem je složena ze sedmi ocelových rámů s podpěrou z válcovaných HEA profilů. Hala je ve středu rozdělena vnitřní dělící příčkou, která odděluje administrativní a skladovací část montované haly. Celá konstrukce byla natřena v barvě šedobílé RAL 9002.

Primární konstrukce je doplněna o konstrukci patra složenou z valcovaných profilů, M stropnic typu METSEC a nosného trapézového plechu. 

Celá rámová konstrukce je ve střešní části propojena systémem vaznic Sleeved a butt, na který se kladl střešní polyuretanový panel.

Opláštění montované haly JL Transport

Krása montované haly JL Transport spočívá v trojbarevné kombinaci oplášťovacích panelů. Firemní barvy modrá, oranžová a stříbrná se nepravidelně střídají po celém obvodu haly. Sendvičové panely byly namontované svisle - což umožnilo střídat celé pruhy barev. Stejně jako panely, tak i klempířské prvky byly dodány vždy v daném odstínu barvy opláštění.

Barvy opláštění:

  • tmavě stříbrná - RAL 9007
  • oranžová - RAL 2008
  • modrá - RAL 5010

Barvy na hale dodají každé budově "něco navíc" - investorovi jsme připravili několik vizualizací, ze kterých si mohl vybrat "tu správnou", která "padla do oka". Stejně tak byla připravena i montážní dokumentace ve výrobním programu TEKLA Structures se všemi detaily včetně barev.

Hala byla opláštěná panelem KS1000 RW v tl. 120mm na střeše a panelem KS 1000 AWP v tl. také 120mm v profilaci micro a izolační IPN pěnou. Montovaná hala je nadstandardně opláštěná, což doporučujeme především u administrativních hal a kanceláří. Tato tloušťka opláštění zajistí maximální úsporu energiíí, což je v současné době hlavně žádoucí.

Výplně otvorů haly JL Transport

Všechny výplně otvorů byly dodány v decentním odstínu stříbrné barvy RAL 9007. Do haly je umožněn vstup dvěma vstupními dveřmi s prosklením a dvěma sekčními vraty ve štítech, nad kterými byl namontovaný přístřešek z trapézového plechu v barvě opláštění. Vrata jsou doplněna o průmyslový motor značky GFA. Plastová okna v barvě RAL 9006 byla dodána s izolačním trojsklem s tepelným odporem U=0,6 W/m2K a bezpečnostním sklem Connex 6,8.

Hala je doplněna o bezespádový okapový systém v barvě RAL 9007.

Hodnocení haly Praha

Stavba probíhala bez problémů, realizace splněna před termínem, potěšila mě i vstřícnost v případě požadavků na práce navíc.

Jan Litoš, investor