logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 815
+420 702 107 815

Montovaná hala Vnorovy


Zateplená montovaná hala tvořená rámovou ocelovou konstrukcí opláštěná sendvičovými izolačními panely ve Vnorovech je smontovaná v rozměrech 10x17x3,5 metrů.

Investor Radim Horák bude halu využívat k výrobním účelům a rozšíří tak své podnikatelské možnosti o další prostory.

Ocelová hala je obdélníkového půdorysu, jednopodlažní, ekonomicky a funkčně řešená.

Podrobnosti

Investor Radim Horák Kovoobrábění
Adresa Vnorovy
Typ haly Výrobní
Rozměr (m) 10x17x3,5
Barva Modrá
Rok 2014
Poptávka haly Chci se zeptat

Ocelová konstrukce haly Vnorovy

Ocelová konstrukce haly Vnorovy je složena z lakovaných válcovaných IPE profilů. Ocelové rámy jsou kotveny kloubově na chemickou maltu přes závitové tyče v jednotlivých modulech 4 metrů.

Ocelová konstrukce je v boční i střešní části vyztužena ocelovými trubkami a ocelovými táhly. Střešní konstrukci tvoří ocelové příčele s ocelovými náběhy, na které se montují střešní ocelové vaznice typu METSEC. 

Zateplení haly Vnorovy

Montovaná ocelová konstrukce je opláštěná sendvičovými panely vysoké kvality českého výrobce Kingspan.

Na střechu se kladl střešní panel KS 1000 RW v barvě RAL 9002 o tloušťce 100 mm, který zajišťuje tepelné vlastnosti U=0,213 W/m2K. Požární odolnost panelu KS 1000 RW je 15 minut (REI 15 DP3). Panel se pokládal ve sklonu střechu 6°.

Boční opláštění haly bylo zvoleno v barvě modré RAL 5010 a profilaci Euro/minibox a typu panelu KS1150 TL. Tloušťka opláštění 100 mm zajistí dobrou izolaci v létě i v zimě - U=0,222W/m2K a je ideální do výrobních prostor průmyslových hal. Požární odolnost tohoto panelu je EW/EI 15 DP1.

Barevné provedení montované haly 

Montovaná hala ve Vnorovech je barevně laděná do modrých barev - stěnové opláštění bylo zvoleno v barvě enziánové modré RAL 5010, střecha je bílá v barvě RAL 9002. Bílé výplně otvorů, okapový systém a sekční vrata dokonale vyniknou na modré hale. tato barevná kombinace je velmi působivá a je mezi investory často žádaná.

Díky kvalitnímu opláštění značky Kingspan barvy zůstanou stále zářivé po mnoho let. Výrobce panelů ručí nejen za stálobarevnost, ale také za odolnost, trvanlivost a nadstandardní protipožární vlastnosti.

Více o sendvičových panelech můžete číst zde: Sendvičové panely Kingspan

Výplně otvorů do haly Vnorovy

Vstup do haly je zajištěn plastovými dveřmi standardního rozměru 1x2,1m, které jsou ze 2/3 prosklené izolačním dvojsklem. Do haly je zajištěn vjezd sekčními vraty z jedné boční strany. Sekční vrata jsou doplněna o průmyslový pohon a jsou v rozměru 3,6x3 metry.

Prosvětlení zajišťují plastová okna v rozměrech 3x1,5 metrů, které jsou z části fixní a z části otevírací.