logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 815
+420 702 107 815

Hala Z2K stav Uherské Hradiště


Montovanou skladovací halu pro stavební firmu Z2K stav s.r.o. jsme postavili na jaře v roce 2017. Firma Z2K stav se specializuje zejména na montáž a pokládku obkladů a dlažeb. 

Podrobnosti

Investor Z2K stav s.r.o.
Adresa Uherské Hradiště
Typ haly Skladové
Rozměr (m) 10x30x5
Barva Tmavě stříbrná
Rok 2017
Poptávka haly Chci se zeptat

Montovaná skladová hala slouží jako sklad odkladů, dlažeb, stavební chemie a dalšího stavebního materiálu pro danou specializovanou činnost. Koncepce stavby splňuje požadavek investora na zajištění vlastních ekonomicky a provozně nenáročných skladových prostor, situovaných do bezprostřední blízkosti zázemí firmy, což výrazně zjednodušuje logistiku a celkový provoz firmy.

KONSTRUKČNÍ ŘEŠENÍ SKLADOVÉ HALY 

Hala o rozměrech 10x30x5 je přístavbou k nově budované zděné administrativní budově sídla společnosti. Ocelová konstrukce haly je rámová se sedlovou střechou a sklonem 6°, konstrukce je lakovaná 100my v barvě šedobílé RAL 9002. Odlehčená konstrukce střechy je řešena pomocí systému METSEC z lehkých profilovaných pozinkovaných vaznic. Ocelové sloupy rámové konstrukce jsou kotveny k základovým patkám za pomocí závitových tyčí a chemických kotev.

Universální montovaná ocelová konstrukce umožňuje v případě změny účelu užívání haly její dodatečné zateplení sendvičovými panely. V případě potřeby je možno ocelovou skladovou halu prodloužit o libovolný počet modulů. 

OPLÁŠTĚNÍ NEZATEPLENÉ HALY Z2K

Ocelová konstrukce nezateplené haly je opláštěná trapézovým plechem se založením +0,1 od podlahy. Střecha haly je realizována ze střešního trapézového plechu TR 45/333/0.75mm oboustranně lakovaného polyesterem 25/7my v tmavě šedém odstínu RAL 9007. Stěnové opláštění je zhotoveno z fasádního trapézového plechu TR 35/207/0.75mm ve stejném odstínu RAL 9007.   

VÝPLNĚ OTVORŮ VE SKLADOVÉ HALE

Přístavba skladové haly je přístupná z nádvoří sekčními průmyslovými vraty o rozměrech 4x4 m s elektrickým pohonem. Vstup pro osoby je výhodně situovaný bezprostředně u vchodu do administrativní budovy.

Pro prosvětlení haly je použit trapézový polykarbonát PC 207/35 o rozměrech 1,0x10m. Materiál se vyznačuje vysokou pevností, vynikající prostupností světla, velmi vysokou stabilitou proti UV záření a dlouhou životností.   

Hodnocení realizace haly Z2K

Velmi rychlá montáž, kvalita = plná spokojenost. Zdeněk Kroča, investor
Hala Z2K stav Uherské Hradiště

Fotogalerie