logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 815
+420 702 107 815

Montovaná zateplená myčka Nikey II Olomouc


Pro soukromého investora společnost Nikey s.r.o. jsme v roce 2017 zrealizovali již 2. zateplenou montovanou halu pro mycí linku sloužící pouze pro autobusovou a nákladní dopravu.

Montovaná hala je opět přístavba ke stávající zděné hale investora, jednalo se o zastřešení původní technologie.

Podrobnosti

Investor NIKEY s.r.o.
Adresa Olomouc
Typ haly Autosalony, servisy, myčky
Rozměr (m) 14x25,2x6,2
Barva Stříbrná, Modrá
Rok 2017
Poptávka haly Chci se zeptat

PARAMETRY MONTOVANÉ HALY NIKEY II

V Olomouci jsme po Mohelnici zastřešili a zateplili již v pořadí druhou montovanou myčku pro společnost Nikey s.r.o. Původní prostory byly vystaveny větru, dešti, slunci a nesplňovaly stále rostoucí nároky na mytí autobusů a nákladních automobilů. V Olomouci se jednalo o přestřešení dvou mycích linek. Zde jsme montovanou halu dodávali včetně projektu základů i projektu pro stavební povolení. Každá z linek byla výškově jinak umístěna, požadavek investora byl, využít základové desky pod celou jednou mycí linkou, u druhé udělat základy. Další požadavek byl, že můžeme přerušit provoz pouze na dva víkendy a jeden pracovní týden. Ocelová hala je přistavěna ke stávajícímu zázemí, rozměr přístavby haly je 14x25,2x6,2m

OCELOVÁ KONSTRUKCE, opláštění, výplně

Ocelová pozinkovaná konstrukce je opláštěná zatepleným sendvičovým panelem tl. 80mm v barvě stříbrné RAL 9006 a profilem box (R28), izolační pěnou PUR a skladebnou šíří 1100mm.

Do haly jsou umístěny dvoje sekční vrata 4,1x4,5m v obou štítech haly, vrata jsou prosvětlena dvěma prosvětlovacími lamelami. Barevně jsou laděna do barvy modré RAL 5010. Do každého štítu jsou umístěny dvoje únikové ocelovo - hliníkové dveře s výplní i barvou shodné s vraty.

Montovaná zateplená hala Nikey II je prosvětlená střechou polykarbonátovými pásy 8ks 1x3m s prostupností světla 82%.

Hodnocení haly Nikey Olomouc

Celkový efekt stavby - spokojenost. Martin Hamrlík, dip. ekonom - provozní ředitel
Montovaná zateplená myčka Nikey II Olomouc

Fotogalerie