logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 815
+420 702 107 815

Montované vinařství Lubal Velké Pavlovice


V roce 2016 vyrostlo ve Velkých Pavlovicích nové vinařství z ocelové konstrukce Unihal, opláštěné sendvičovými panely vysoké kvality.

Podrobnosti

Investor Montované vinařství Lubal Velké Pavlovice
Adresa Velké Pavlovice
Typ haly Potravinářské, zemědělské
Rozměr (m) 21x48x5,5
Barva Bílá, Zelená
Rok 2016
Poptávka haly Chci se zeptat

Dispozice haly Lubal Velké Pavlovice

Montované vinařství je dispozičně členěno na administrativní a provozní část haly s podsklepenými prostory. Administrativní prostory investora jsou děleny na dvě patra a jsou propojeny vnitřním schodištěm. Provozní část v přízemí haly je dispozičně členěna na lisovnu, kvasný a školící sklep a sklad hotových výrobků. Každá sekce je oddělena příčkou a propojena vraty. V patře jsou kanceláře a šatny pro zaměstnance. Poslední část je podsklepena 12x48m. V podzemní části jsou umístěny sklady hotového vína v nerezových tancích, dále hotové lahvové víno. Ve sklepích je rovněž umístěna degustační místnost, která propojuje podzemím halu a vzorkovnu. 

Montovanému vinařství vévodí přední víceméně prosklený štít dle architektonického návrhu investora, který jsme dále rozpracovávali a barevně vylaďovali.

Zajímavé řešení předních oken je dominantou haly a vkusným a nepřehlédnutelným prvkem.

Zadní provozní část haly je přístupná zadními sekčními vraty. 

Hala je z obou stran doplněna o zastřešení 3x48m.

Barevně hala vychází z myšlenky odrazu podnikání  - přírodní zelená a čistě bílá demonstruje účel využití a předmět podnikání investora.

Ocelová konstrukce vinařství Lubal

Ocelová konstrukce rámového typu byla k betonovým patkám kotvena kloubově na závitové tyče přes chemickou maltu. Ocelová konstrukce je lakovaná 100my v barvě bílé RAL 9002 s požární odolností 15 minut.

Konstrukce je dodaná včetně konstrukce patra v administrativní části haly.

Opláštění montované haly Lubal

Ocelová konstrukce haly Lubal je opláštěná vysoce kvalitními sendvičovými panely s výbornými tepelnými a požárními vlastnostmi. střecha je dodaná v tl 170mm a tepelnými vlastnostmi U=0,13 W/m2K, izolační hmotou je PU pěna. 

Stěny montovaného vinařství jsou opláštění sendvičovým panelem v tl. 120mm a tepelnými vlastnostmi U=0,16W/m2K v barvě šedobílé a profilaci mikro.

Součástí dodávky byly vnitřní dělící příčky v provozní části vinařství.

Do haly vedou troje hliníkové dveře klika/koule v barvě zelené RAL 6005. Stejně jako dveře i okna jsou barevně zelené v RAL 6005. 

 V hale je umístěno 6ks sekčních vrat s elektrickým průmyslovým pohonem a jedny s integrovanými dveřmi. Troje venkovní vrata jsou zelené a troje vnitřní vrata jsou šedobílé.

Hodnocení haly Lubal

Velmi dobrá spolupráce na všech úrovních. Doporučuji Vás. Vlastimil Lubal, investor