logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 815
+420 702 107 815

Montovná servisní hala Agrostav


Moderní funkční servisní hala se zázemím pro společnost Agrostav ve Znojmě byla zrealizovaná z ocelové konstrukce naší výroby a opláštěná izolačními sendvičovými panely.

Podrobnosti

Investor Agrostav Znojmo, a.s.
Adresa Znojmo - Oblekovice
Typ haly Autosalony, servisy, myčky
Rozměr (m) 14x55x7
Barva Antracitová, Žlutá
Rok 2019
Poptávka haly Chci se zeptat

Parametry montované servisní haly Agrostav

Montovaná hala je smontovaná z ocelové konstrukce v rozměrech 14x55x7m. Konstrukce je z plnostěnného ocelového rámu kotveného kloubově na chemické kotvy. 

Střecha je sedlového typu se sklonem °6.

Ocelová konstrukce je opláštěná izolačním sendvičovým panelem tl. 120mm ve střešní části a tl. 100mm ve stěnových částech s izolační PIR pěnou. Sendvičové panely byly kladeny vodorovně.

Barevně je montovaná servisní hala kombinací tmavé antracitové barvy RAL 7016 a žluté RAL 1003.

Pro snadnější výběr typu a provedení montované haly jsme investorovi připravili grafický návrh 3D vizualizace s možnými barevnými variantami.

Doplňky a výplně otvorů na montované hale Agrostav

Ocelová servisní hala Agrostav je vybavená sedmi sekčními vraty. Sekční vrata jsou dodaná v různých rozměrech dle potřeb investora. Vrata jsou poháněná elektrickým průmyslovým motorem GFA. Vrata jsou doplněna o dvě prosvětlovací lamely ve dvou sekcích.

Do servisní haly bylo namontováno dostatek plastových oken pro zajištění přísunu denního světla do haly. Plastová okna byla dodána s izolačním dvojsklem v barvě rámu antracit RAL 7016. Pásy oken jsou doplněny o několik otvírek.

Stejně jako okna, tak i dveře jsou v barvě rámu antracit RAL 7016.

Hodnocení haly Agrostav

Byl jsem spokojený s komunikací s obchodníkem a s provedenou prací. Zdeněk Kameníček, jednatel