logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 815
+420 702 107 815

Předali jsme krásný zářivý sklad v Praze

Přidáno 09.11.2015

Za velmi deštivého počasí se montovala nová skladovací hala v Praze pro společnosti Vimbau s.r.o. Montáž haly započala na začátku října a byla smontovaná za pouhý jeden měsíc!

Koncepce montované haly Vimbau Praha

Hala díky nestandardní zelené barvě RAL 6018 poutá okolní pohledy. Celkem běžně používaná stříbrná RAL 9006 je tak výrazně oživená.

Vrata i dveře zůstaly v šedé.

Montovaná hala bude sloužit k dalšímu pronajímaní, proto byla ve vnitřní části rozdělena vnitřní dělící příčkou ze sendvičových panelů. Každá sekce má svá vlastní sekční průmyslová vrata s elektrickým pohonem a vlastní vstupní ocelové dveře vedle vrat.

Každá část je navíc prosvětlená střešními prosvětlovacími panely KS1000 PC ve stejné profilaci jako střešní panely a s propustností světla 82%.

Dispoziční řešení haly 

Ocelová konstrukce haly je složena z pěti nosných ocelových rámů, které jsou ve středové části vyztuženy nosným sloupem z válcovaných HEA profilů, což značně konstrukci odlehčuje. Středové sloupy pokud je to možné - doporučujeme u hal s většími rozpony než 25 metrů.

Montovaná hala Vimbau dosahuje rozměrů 30x25x5 metrů a je zateplená sendvičovým panelem Kingspan v tloušťce 100mm na střeše i bocích. Do skladů doporučujeme právě opláštění této tloušťky, což zajišťuje optimální teploty v kterémkoli ročním období.

Ocelová konstrukce je k základovým patkám kotvena kloubově, což je ekonomické u hal z rámové ocelové konstrukce bez jeřábových drah.

více o hale Vimbau Praha