logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 815
+420 702 107 815

Rekonstrukce haly Výztuž CZ


Rekonstrukce původní průmyslové haly pro společnost Výztuž CZ, s.r.o. v Tlumačově nezatepleným trapézovým plechem proběhla v zimě letošního roku.

Velká skladová hala byla opláštěná stříbrným plechem, stejně tak i přistavená menší prodejna stavebnin s červeným pruhem v horní části.

Podrobnosti

Investor Výztuž CZ, s.r.o.
Adresa Tlumačov
Typ haly Skladové
Rozměr (m) 19x42x8
Barva Stříbrná
Rok 2015
Poptávka haly Chci se zeptat

Rekonstrukce haly Výztuž

Rekonstrukce stávajícího objektu započala demontáží původního opláštění z trapézového plechu a následnou demontáží ocelových paždíků UPN.

Původní paždíky byly nahrazeny novými tenkostěnnými paždíky typu METSEC, na které se položilo nové opláštění z trapézového plechu v barvě RAL 9006, tloušťce 0,63 mm a povrchovou úpravou 25 my polyester od českého dodavatele CB profil.

Pokládka plechu se prováděla svisle od 1,9 m od podlahy.

Do haly je umožněn přístup dvěma plnými sekčními vraty 4,1 x 4,6 m s elektrickým průmyslovým pohonem a impulsním tlačítkem na ovládání.

Průmyslová hala  je prosvětlena pásy plastových oken s otvírkami na pákový ovladač. Okna i vstupní dveře byla dodána v barvě šedé s izolačním dvojsklem.

Ke skladovací hale byl investorem přistaven přístavek, který slouží jako prodejna stavebnin. Prodejna je barevně i profilově shodná se zadní skladovací halou, se kterou je vevnitř propojená. Do prodejny byly namontovány velké okenní výkladce a vstupní prosklené dveře. Prodejna je barevně zvýrazněna červeným pruhem po horním obvodu konstrukce.

Rekonstrukce haly Výztuž CZ

Fotogalerie