logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 815
+420 702 107 815

Ve Zlíně jsme postavili novou administrativní halu

Přidáno 16.11.2016

V letošním roce jsme zrealizovali montovanou administrativní halu ve Zlíně pro společnost Avex, která budovu dále pronajímá dodavateli telekomunikačních zařízení.

Administrativní budova ve Zlíně v areálu na Barabáši je určena pro dodavatele telekomunikačních zařízení společnost Suntel. Na střeše budovy je umístěný 20 metrový stožár pro vysílání signálu.

Dispozice haly Zlín Avex

Ocelová hala je třípatrová a dosahuje rozměrů 12,3x39,4x9,6 v modulech ocelových rámů 4,5 metry. Ocelová konstrukce byla dodaná s konstrukcí patra a vnitřním a venkovním pozinkovaným schodištěm s obslužností pro 3 patra a zastřešením z polykarbonátu.

Patro haly je složeno z primární ocelové konstrukce z IPE a HEA profilů a sekundární konstrukce z M stropnic a nosného trapézového plechu.

Konstrukce haly je opláštěná sendvičovými PIR panely s vysokou požární odolností a nadstandardními tepelnými vlastnostmi. K opláštění byly vybrané vysoce kvalitní finské panely zn Ruukki SP2C1160/120 EPIR a panely SP2D100 XPIR 1000 v barvě šedé RAL7035 se skrytým spojem.

Administrativní hala Avex je v barvách opláštění šedobílé a tmavé antracitové barvy na rámech oken a dveří. Profilace exteriérových plechů byla zvolena micro a kladení panelů kvůli ekonomičnosti i designu je svislé.

Prosvětlení haly zajištují pásy plastových oken v kombinaci fixních dílců a otvírek. Do ocelové haly bylo umístěno celkem šest vchodových dveří a dvoje sekční vrata v barvě opláštění. 

Pro snadný výstup na střechu haly byl do zadní části umístěný pozinkovaný požární žebřík s košem.

Přečtěte si více o montované hale Avex Zlín