logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 815
+420 702 107 815

Výrobní a skladová hala Bůbela


Montovaná hala pana Radka Bůbely v Čakovičkách slouží jako zázemí pro podnikání v oblasti obchodu a zpracování hutního materiálu.

Podrobnosti

Investor Radek Bůbela
Adresa Čakovičky
Typ haly Výrobní, Skladové, Administrativní, prodejní
Rozměr (m) 12x30x4,6
Barva Stříbrná, Antracitová
Rok 2017
Poptávka haly Chci se zeptat

Hala je na přání investora řešena jako rohová, sestávající z prodejních, výrobních a skladových prostor. Montovaná hala je tvořena dvěma hlavními křídly stejného rozměru 12x30 a poskytuje tak celkovou užitnou plochu 720m2. Zvláštností stavby je kombinace zateplené a nezateplené části sestávající ze společné nosné ocelové konstrukce. Zateplená část haly poskytuje elegantní prodejní a výrobní prostory, nezateplená část je určená pro sklad železa a parkování nákladního vozidla. Způsob napojení obou částí haly do tvaru L nápaditě vymezuje venkovní pracovní plochu a zkracuje manipulační vzdálenost mezi skladovou a výrobní částí haly.

Na této montované hale je na první pohled zřejmé promyšlené barevné členění stavby, kdy kombinací pouze dvou barev bylo dosaženo nejen optického oddělení prodejny, výroby a skladu, ale bylo současně dosaženo i velmi příjemného a zajímavého vzhledu celé provozovny.     

Ocelová konstrukce montované haly

Ocelová konstrukce haly je rámového typu z válcovaných IPE profilů a střešní ocelové konstrukce složené z pozinkovaných vaznic METSEC. Rámová konstrukce je složená z rámů v optimálních modulech po 6 metrech. Rohové napojení jednotlivých křídel haly je staticky řešeno diagonálně uloženým příhradovým vazníkem. Sloupy rámů jsou kotveny k betonovým patkám kloubově přes závitové tyče a chemickou maltu, příhradový diagonální rám je pro větší stabilitu uložen do kalichu. 

Opláštění haly

Pro zateplenou část haly je použit k opláštění sendvičový střešní PUR panel tl. 120mm s nadstandardním koeficientem prostupu tepla  U =0,19 W/m2K a stěnový panel se speciální IPN pěnou tl.100mm ( U=0,23 W/m2K ), která má výhodné protipožární vlastnosti a je vhodná do všech typů průmyslových hal.

Hodnocení haly Bubela Čakovičky

Spokojenost, velké poděkování obchodnímu zástupci Petru Ranochovi a montážní partě pod vedením Tomáše Topiče. Radek Bůbela, investor
Výrobní a skladová hala Bůbela

Fotogalerie