logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 815
+420 702 107 815

Zateplená hala pro železniční stroje GJW


V zimě 2016 jsme zrealizovali montovanou zateplenou halu pro provozovatele drážní dopravy společnost GJW Praha. Zateplená hala bude sloužit jako opravna drážních stavebních strojů.

Podrobnosti

Investor GJW Praha
Adresa Havlíčkův Brod
Typ haly Autosalony, servisy, myčky
Rozměr (m) 14x60x8,4
Barva Stříbrná, Modrá
Rok 2016
Poptávka haly Chci se zeptat

Účel montované haly GJW

montovaná ocelová hala byla navržená pro účely oprav železničních strojů a kolejové mechanizace investora společnosti GJW Praha. Společnost se specializuje na modernizaci a stavbu železničních tratí, stanic a rekonstrukce železničního svršku - do montované haly budou umístěny kolejnice, po kterých se železniční stroje přesunou dovnitř hale k servisu a opravě.

Skladba montované haly GJW

Montovaná ocelová konstrukce pro halu GJW je složená z rámové ocelové konstrukce - sloupů, náběhů a příčelí, vyztužených ocelovými táhly po stranách i střešní části haly. Ocelová konstrukce je doplněná o mostovou jeřábovou dráhu s jeřábem 5t po celé délce haly.

Ocelová konstrukce je k patkám kotvena vetknutě.

Ve střešní části se na primární ocelovou konstrukci položily pozinkované vaznice METSEC, na které se klade opláštění.

Zateplení haly

Ocelová hala je opláštěná vysoce kvalitním polyuretanovým panelem tl. 120mm na střeše a 100mm na bocích. Izolační hmotou je IPN pěna. Barevně byly sendvičové panely zvolené v barvě stříbrné RAL 9006 a profilaci box na bocích a modré RAL 5010 na střeše.

Klempířské prvky a okapy byly dodány v barvě modré RAL 5010.

Hala je prosvětlená pásy oken v podélných stranách haly. Do vrat byly namontovány 3 sekční vrata s elektrickým průmyslovým pohonem rozměru 5x5m.

Hodnocení haly GJW

Z hlediska realizace díla jsem byl s firmou Unihal spokojený. Pružně reagovali na všechny požadavky a práce byly provedeny v dobré kvalitě. 

Radek Fikar, technický dozor GJW
Zateplená hala pro železniční stroje GJW

Fotogalerie