logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 815
+420 702 107 815

Montovaná prodejní hala Klaza Přerov


Nyní dokončujeme montovanou halu v Přerově pro společnost KLAZA spol. .s.r.o. v průmyslové zástavbě v centru města Přerova.

Hala má jednoduchý tvar do písmene L, je funkční, praktická, ekonomicky řešená a již na první pohled velmi atraktivní díky skvěle zvolené kombinaci barev. Ocelová konstrukce rámového typu pro tuto halu byla navržena v rozměrech 14x26x3 metry s modulem ocelových rámů 4,6 metrů. Hala je řešena jako jednopodlažní budova a bude sloužit pro prodej autobaterií a výstavu veteránů.

Podrobnosti

Investor KLAZA spol.s.r.o.
Adresa Přerov
Typ haly Administrativní, prodejní
Rozměr (m) 14x26x3
Barva Žlutá, Červená
Rok 2014
Poptávka haly Chci se zeptat

Konstrukce haly je kotvena vetknutě na základové patky. Hala je projektována se soklem 20 cm ze ztraceného bednění. Sokl zajistí ochranu opláštění haly před vzlínavostí vody a před manuálním poškozením vně i vevnitř haly.

Opláštění haly KLAZA

Ocelová konstrukce se opláštila zářivým žlutým panelem v barvě RAL 1021, panel se kladl svisle a uchycoval na boční ocelové paždíky. Na opláštění byl zvolen vysoce kvalitní sendvičový panel KS 1000 AWP v tloušťce 100mm s profilací micro/box a požární odolností EW/EI 15DP3, vnitřní izolační jádro panelu je tvořeno IPN pěnou. Součinitel prostupu tepla stěnového panelu je 0,226 W/m2K.

Střecha haly se opláštila skládaným pláštěm z nosného trapézového plechu tloušťky 0,75mm, polystyrenu 200mm a hydroizolační folie 1,5 mm. Střecha byla navržená pultová s úžlabím a půlkulatými svody dešťové vody do dvora areálu.

Výplně otvorů v hale

Okna se do haly namontovala v barvě červené RAL 3000, plastové dveře ve stejné barvě a stejně tak i průmyslová sekční vrata 2ks 3x3m také v barvě zářivě červené RAL 3000. Jedny sekční vrata jsou dodaná bez prosvětlení, druhá s jednou prosvětlovací lamelou. Vrata jsou poháněna na elektrický průmyslový pohon s impulsním tlačítkem.

Montovaná hala - prodejna v Přerově je díky zajímavé barevné kombinaci žluté a červené velmi atraktivní a upoutá zákazníky i náhodné kolemjdoucí navíc díky velkým okenním výkladcům v čelní části haly.

Montovaná hala Klaza Přerov

"Se společností UNIHAL jsem byl po celou dobu přípravy i realizace spokojený a firmu jsem již doporučil dalším investorům.

Velmi dobře také hodnotím znalosti a výborné obchodní jednání."

Jiří Kolíbal, investor