logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 815
Konzultace

Montovaný autosalon s autogalerií veteránů Pyramida Průhonice


Naše firma zrealizovala luxusní autosalon SEAT s přilehlou montovanou autogalerií veteránů v Praze Čestlicích u dálnice D1 směr Praha-Brno.

Exkluzivní montovaný autosalon rozšiřuje stávající areál investora o další prodejní značku automobilů.

Podrobnosti

Investor Pyramida Průhonice s.r.o.
Adresa Praha Průhonice
Typ haly Administrativní, prodejní, Autosalony, servisy, myčky
Rozměr (m) 51x73x6,9
Barva Tmavě stříbrná, Antracitová
Rok 2016
Poptávka haly Chci se zeptat

Vizualizace montovaného autosalonu SEAT 

Realizaci haly předcházela důkladná přípravná fáze včetně tvorby vizualizací montované autogalerie. Vizualizace haly byla vypracovaná v několika barevných variantách a provedení, konečné řešení bylo důkladně propracované jak exteriérově, tak v interiéru.

Barvy jsme postupně doladili do finální podoby v barvě antracitové RAL 7016, tmavě stříbrné RAL 9007 a bílé RAL 9010, která se objevuje napříč celým interiérem. Červené doplňky jsou jak v interiéru, tak zvenčí v průchodu do haly.

Zhlédněte videovizualizaci montovaného autosalonu SEAT před realizací:

Realizace montovaného autosalonu Pyramida Průhonice

Montáž autosalonu byla rozčleněna do několika montážních celků:

V červenci jsme započali s montáží přední části haly - autosalonem pro automobilku SEAT, v srpnu započala montáž patrové autogalerie motorek a v září začala montáž rozlehlé autogalerie veteránů.

Celá montovaná autogalerie a autosalon SEAT byl předán v prosinci 2016, autosalon SEAT je od začátku roku plně v provozu.

Konstrukční specifikace autosalonu Pyramida Průhonice

Základem celé stavby je rámová ocelová konstrukce z plnostěnných rámů kotvených kloubově a vetknutě k betonovým základovým patkám. 

Konstrukce předního autosalonu SEAT je dvoupatrová z IPE a HEA profilů, konstrukce patra je složená z nosného trapézového plechu a 8cm betonu. Autosalon SEAT navazuje na rozlehlou autogalerii veteránů z rámové ocelové konstrukce s podpěrami a sedlovou střechou a z druhé strany je napojen na dvoupatrovou autogalerii motorek. Všechny tři sekce montovaného komplexu jsou vzájemně průchozí.

Ocelová konstrukce je lakovaná v barvě bílé RAL 9010 s požární odolností 15 minut.

Opláštění montovaného autosalonu

Ocelová konstrukce montované autogalerie je opláštěná sendvičovými panely v barvě antracitové a tmavě stříbrné. Montovanému autosalonu vévodí přední prosklená hliníková fasáda včetně automatických dveří.

Montovaná hala je doplněna o systém plastových oken po všech stranách haly, 5 střešních hřebenových světlíků, 7ks sekčních vrat a dvoukřídlá protipožární vrata.

Vstupní portál do haly je doplněný o červené olemování.

Interier autosalonu Pyramida Průhonice

Základními prvky luxusního vypracování autosalonu je ocel a sklo. Přední autosalon SEAT je řešen na dvě podlaží, v přízemí je ukázka vozidel SEAT, skleněným schodištěm se dostaneme do kanceláří vedení společnosti a jednacích místností. Celým zázemím převládá bílá barva oživená červenými doplňky. Skleněné stěny a zábradlí vytváří punc luxusu.

Stylově a jednotně jsou zařízené všechny kanceláře v nadčasovém a moderním duchu, vnitřnímu vybavení kanceláří dominují skleněné plochy. Podlahy s vytápěním jsou řešené dlažbou. 

Zadní autogalerie veteránů je řešená jako průmyslová část haly s přiznanými detaily ocelových konstrukcí. Autogalerie poskytuje dostatečně velké zázemí pro luxusní sbírku investora.

Hodnocení autogalerie Pyramida Průhonice

Kvalitní stavba za fér cenu.

Ing. Jiří Sudík, jednatel