logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 804

Z firmy Nová montovaná hala u Kroměříže

Nová montovaná hala u Kroměříže

Přidáno 16. 10. 2014

Právě dokončujeme novou ocelovou halu ve Skašticích nedaleko Kroměříže. Máme k dispozici již nové fotky haly před dokončením.

Montovaná hala bude sloužit jako skladová hala pro společnost pana Zimčíka KERA, která se zabývá prodejem substrátů a hnojiv.

Ocelová konstrukce byla navržená v rozměrech 14x17x4 metry rámového typu s kotvením kloubovým k základovým patkám na chemickou maltu.

 

Více informací

Z tisku Montované autosalony - luxusní řešení montovaných hal

Montované autosalony - luxusní řešení montovaných hal

Přidáno 03. 10. 2014

Moderní montované autosalony jsou právem skvostem mezi montovanými halami. Jejich designové řešení je vždy unikátní, nadčasové a jejich architekti většinou mají téměř volnou ruku ve své kreativitě. 

Více informací

Z tisku Jaké jsou hlavní výhody montovaných hal?

Jaké jsou hlavní výhody montovaných hal?

Přidáno 13. 09. 2014

Na trhu průmyslových staveb je zaznamenána stále rostoucí poptávka po tomto typu průmyslových hal. Proč tomu tak je?

Více informací

Z firmy Nová montovaná hala Znojmo

Nová montovaná hala Znojmo

Přidáno 13. 09. 2014

Naše společnost UNIHAL dokončí v polovině září ocelovou montovanou halu ve Znojmě. Hala byla smontovaná za pouhých 5 týdnů. Montovaná hala je postavena v rozměrech 18x54x5,5 metrů, je řešená funkčně a ekonomicky - typ rámu s táhlem. Hala bude sloužit k výrobním účelům soukromého investora jako zpracovatelská dílna na dřevo. 

 

Více informací

Video Představení společnosti UNIHAL

Představení společnosti UNIHAL

Přidáno 13. 09. 2014

Naše společnost UNIHAL s.r.o. se především specializuje na výrobu a montáž ocelových konstrukcí a montovaných hal, které se využívají zejména jako výrobní haly a sklady, ale také jako administrativní haly, prodejny, sportovní haly, autosalony a haly do potravinářství jako chladírenské a mrazírenské haly či speciální ULO sklady. 

 

Více informací