logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 815
+420 702 107 815

Montovaná prodejna září v centru Přerova

Přidáno 18.11.2014

Právě jsme předali barevně výraznou halu pro společnost Klaza v Přerově. Montovaná hala bude sloužit pro společnost jako prodejna autobaterií, ale co především zákazníky jistě nadchne, bude zajímavá výstava veteránů uvnitř prodejní části.

Hala zaujme kolemjdoucí již na první pohled svým zářivým zabarvením v jasně žluté barvě a v kombinaci s velkými červenými okny prodejna tak dobře splní svůj účel.

Co je důležité u prodejní haly?

Dobré umístění haly

Hala pro společnost Klaza je situována přímo v centru města Přerova u hlavní třídy napříč městem na ulici Tovární nedaleko hlavního vlakového i autobusového nádraží.

Zajímavé řešení prodejny

Prodejna byla vzhledově vyřešena jako jednopodlažní stavba s velkými okenními výkladci do prodejní části z čela budovy. Velká okna jsou olemována červenými okenními rámy v barvě RAL 3000, stejně tak jsou laděny velké vstupní dveře do prodejny, průmyslová sekční vrata a všechna okna ve dvorní části haly. Přední okenní výkladec v rozměru 5x2,5m je členěn do 10 sekcí, z toho 2 sekce jsou otevíratelné. Okenní výplně jsou z praktických důvodů řešené z bezpečnostního izolačního dvojskla, kde součinitel prostupu tepla je U=2,1 W/m2K.

Střecha haly je z čelní části v jednotné výšce 4,5 metrů, je řešena pultově a svažuje se do dvora areálu, kde je voda ze střechy svedena kulatým okapovým systémem do kanalizace.

Barevné řešení prodejny

Barevně je hala řešena velmi poutavě, netradiční žluté zabarvení v RAL 1021 v kombinaci s červenými doplňky je vzhledově velmi atraktivní - pro prodejnu jistě dobrá volba.

Opláštění prodejny

Netradiční kladení panelů - sendvičové panely Kingspan se u této haly kladly svisle, což není u těchto montovaných hal až tak běžné zejména kvůli ceně. Pro svislé kladení panelů musí být totiž k primární ocelové konstrukci navíc přimontované pomocné ocelové paždíky z tenkostěnných C profilů.

Více zajímavých fotografií i z průběhu výstavby zde - hala Klaza Přerov