logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 815

Z tisku O cihličkové hale v Konstrukcích 1/2015

O cihličkové hale v Konstrukcích 1/2015

Přidáno 9. 3. 2015

V posledním vydání časopisu Konstrukce 1/2015 vyšel náš článek o montované hale v imitaci cihla, kterou jsme realizovali na konci minulého roku u Prahy. 

Více informací

Z firmy Právě jsme dokončili výrobní halu OTR ve Starém Městě

Právě jsme dokončili výrobní halu OTR ve Starém Městě

Přidáno 4. 2. 2015

Ocelobetonová konstrukce opláštěná trapézovým plechem

Právě jsme dokončili opláštění nezateplené průmyslové haly ve Starém Městě. Opláštění se montovalo na ocelobetonovou konstrukci doplněnou o vaznicový systém METSEC ve střešní části. Tento systém je obzvlášť vhodný pro kladení trapézových plechů, jedná se o ekonomicky řešený systém stropu, který nejčastěji doporučujeme pro řešení střechy. 

 

Více informací

Z firmy Modrá hala do Vnorov

Modrá hala do Vnorov

Přidáno 7. 1. 2015

Nová krásná montovaná hala pro výrobní účely byla zrealizovaná v prosinci loňského roku. Průmyslová hala v rozměrech 10x17x3,5 bude sloužit k výrobním účelům firmy Hanák s.r.o.

Montovaná hala je tvořená lakovanou rámovou ocelovou konstrukcí v modulech rámů po 4 metrech. Konstrukce byla kotvena k základovým patkám kloubově na závitové tyče a chemickou maltu. Sklon sedlové střechy byl navržen standardně se sklonem 6°.

 

Více informací

Video Šťastné a veselé Vánoce

Šťastné a veselé Vánoce

Přidáno 19. 12. 2014

Přejeme šťastné a veselé Vánoce a mnoho úspěchů v novém roce 2015

UNIHAL

Více informací

Z firmy Přejeme šťastné a veselé Vánoce

Přejeme šťastné a veselé Vánoce

Přidáno 18. 12. 2014

Přejeme příjemné a pohodové prožití svátků vánočních,

a do nového roku 2015

mnoho štěstí, zdraví a osobních i pracovních úspěchů 

všem našim přátelům, obchodním partnerům a blízkým.

UNIHAL - Svět montovaných hal

Více informací

Z firmy Kromě výstavby montovaných hal také oplášťujeme konstrukce budov

Kromě výstavby montovaných hal také oplášťujeme konstrukce budov

Přidáno 15. 12. 2014

Právě oplášťujeme velkou betonovou konstrukci průmyslové haly ve Starém Městě pro společnost OTR Recycling, která se zabývá recyklací stavebního odpadu. 

Konstrukce této průmyslové haly byla postavena v rozměrech 36x72 metrů a je nachystaná pro opláštění nezatepleným trapézovým plechem.

Více informací

Z firmy Hala STK Vizovice má novou kontrolní linku

Hala STK Vizovice má novou kontrolní linku

Přidáno 11. 12. 2014

Montovaná přístavba k hale STK Vizovice rozšiřuje kapacitní možnosti investora o další linku na kontrolu vozidel a umožňuje současnou kontrolu až 7 automobilů.

Přístavba logicky z jedné strany navazuje na již stávající a fungující halu STK a je barevně, typově i profilačně shodná s opláštěním navazující haly.

 

 

Více informací

Z firmy Podzimní hala na Slovensku

Podzimní hala na Slovensku

Přidáno 24. 11. 2014

Na Slovensku jsme dokončili krásnou ocelovou halu v malé vesničce Šámot u Šamorína 30km jižně od Bratislavy. Montovaná hala bude sloužit jako skladovací hala pouťových atrakcí pro soukromého provozovatele této zábavy pana Arnošta Kubeše.

Hala vyniká svou jednoduchostí aneb jak se říká "V jednoduchosti je síla"

Hala je velmi jednoduše řešená v obdélníkovém půdorysu, je opláštěná kvalitním panelem v kombinaci barev stříbrné a červené.

Více informací

Z firmy Montovaná prodejna září v centru Přerova

Montovaná prodejna září v centru Přerova

Přidáno 18. 11. 2014

Právě jsme předali barevně výraznou halu pro společnost Klaza v Přerově. Montovaná hala bude sloužit pro společnost jako prodejna autobaterií, ale co především zákazníky jistě nadchne, bude zajímavá výstava veteránů uvnitř prodejní části.

Hala zaujme kolemjdoucí již na první pohled svým zářivým zabarvením v jasně žluté barvě a v kombinaci s velkými červenými okny prodejna dobře splní svůj účel.

 

Více informací

Z firmy Hala z cihel? Nikoli - ocelová hala opláštěná sendvičovým panelem imitace cihla!

Hala z cihel? Nikoli - ocelová hala opláštěná sendvičovým panelem imitace cihla!

Přidáno 12. 11. 2014

Tato hala opravdu není z cihel!

Spoustu náhodných kolemjdoucích nemůže uvěřit, že tato ocelová hala opravdu není cihlová, ale je opláštěná sendvičovými panely.

Precizní zapravení klempířů udělalo svou dokonalou práci a málokdo může uvěřit, že by montovaná hala mohla tak věrohodně napodobit cihlostavbu.

V podstatě jde o takřka málo vídanou stavbu díky omezeným možnostem dodavatelů těchto panelů. Požadavky na investora však byly z úřadů velmi tvrdé kvůli okolnímu rázu krajiny, a tak jsme našli tento velmi působivý kompromis.

Pracnost a preciznost pokládky je znát na každém detailu a věříme, že investor je s konečným výsledkem zcela spokojený.

Více informací

Z firmy Právě oplášťujeme montovanou ocelovou halu u Bratislavy

Právě oplášťujeme montovanou ocelovou halu u Bratislavy

Přidáno 3. 11. 2014

Naši montážníci právě dokončují práce na montované hale nedaleko Bratislavy. Hala bude sloužit k zimnímu uskladnění atrakcí, kolotočů soukromého provozovatele těchto atrakcí.

Hala vyniká svým nadčasovým vzhledem díky standardní a velmi praktické stříbrné barvě opláštění a červeným pruhem kolem oken.

 

Více informací

Z firmy Zapojili jsme se do projektu Chance 4 Children

Zapojili jsme se do projektu Chance 4 Children

Přidáno 24. 10. 2014

Naše společnost se aktivně zapojila do programu na pomoc dětem. Jsme rádi, že můžeme alespoň malou měrou přispět na léčbu nemocných děti, vzdělávání znevýhodněných dětí a pomoc dětem, kteří ji potřebují. Možná touto cestou můžeme  i trochu propagovat tento program pro další firmy, aby se zapojily, nebyly lhostejní a pomohly.

 

Více informací

Z firmy Nová prodejní hala v Přerově zaujme svou barvou i provedením

Nová prodejní hala v Přerově zaujme svou barvou i provedením

Přidáno 21. 10. 2014

Hala v Přerově pro společnost KLAZA

Naše společnost bude brzy předávat novou ocelovou halu pro společnost KLAZA spol.s.r.o. v Přerově. Krásná zářivá žlutá hala se pěkně vyjímá u hlavní cesty u nádraží. Červená okna přidají na poutavém a příjemně barevném vzhledu. Velká okna do prodejní části zvýší atraktivitu celé montované stavby. Montovaná prodejna bude sloužit na prodej autobaterií soukromého prodejce a obzvlášť se zde bude vyjímat vystavená expozice veteránů. 

Více informací

Z firmy Nová montovaná hala u Kroměříže

Nová montovaná hala u Kroměříže

Přidáno 16. 10. 2014

Právě dokončujeme novou ocelovou halu ve Skašticích nedaleko Kroměříže. Máme k dispozici již nové fotky haly před dokončením.

Montovaná hala bude sloužit jako skladová hala pro společnost pana Zimčíka KERA, která se zabývá prodejem substrátů a hnojiv.

Ocelová konstrukce byla navržená v rozměrech 14x17x4 metry rámového typu s kotvením kloubovým k základovým patkám na chemickou maltu.

 

Více informací

Z tisku Montované autosalony - luxusní řešení montovaných hal

Montované autosalony - luxusní řešení montovaných hal

Přidáno 3. 10. 2014

Moderní montované autosalony jsou právem skvostem mezi montovanými halami. Jejich designové řešení je vždy unikátní, nadčasové a jejich architekti většinou mají téměř volnou ruku ve své kreativitě. 

Více informací

Z tisku Jaké jsou hlavní výhody montovaných hal?

Jaké jsou hlavní výhody montovaných hal?

Přidáno 13. 9. 2014

Na trhu průmyslových staveb je zaznamenána stále rostoucí poptávka po tomto typu průmyslových hal. Proč tomu tak je?

Více informací

Z firmy Nová montovaná hala Znojmo

Nová montovaná hala Znojmo

Přidáno 13. 9. 2014

Naše společnost UNIHAL dokončí v polovině září ocelovou montovanou halu ve Znojmě. Hala byla smontovaná za pouhých 5 týdnů. Montovaná hala je postavena v rozměrech 18x54x5,5 metrů, je řešená funkčně a ekonomicky - typ rámu s táhlem. Hala bude sloužit k výrobním účelům soukromého investora jako zpracovatelská dílna na dřevo. 

 

Více informací

Video Představení společnosti UNIHAL

Představení společnosti UNIHAL

Přidáno 13. 9. 2014

Naše společnost UNIHAL s.r.o. se především specializuje na výrobu a montáž ocelových konstrukcí a montovaných hal, které se využívají zejména jako výrobní haly a sklady, ale také jako administrativní haly, prodejny, sportovní haly, autosalony a haly do potravinářství jako chladírenské a mrazírenské haly či speciální ULO sklady. 

 

Více informací