logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 815

Aktuality

Z firmy Nová prodejní hala v Přerově zaujme svou barvou i provedením

Nová prodejní hala v Přerově zaujme svou barvou i provedením

Přidáno 21. 10. 2014

Hala v Přerově pro společnost KLAZA

Naše společnost bude brzy předávat novou ocelovou halu pro společnost KLAZA spol.s.r.o. v Přerově. Krásná zářivá žlutá hala se pěkně vyjímá u hlavní cesty u nádraží. Červená okna přidají na poutavém a příjemně barevném vzhledu. Velká okna do prodejní části zvýší atraktivitu celé montované stavby. Montovaná prodejna bude sloužit na prodej autobaterií soukromého prodejce a obzvlášť se zde bude vyjímat vystavená expozice veteránů. 

Více informací

Z firmy Nová montovaná hala u Kroměříže

Nová montovaná hala u Kroměříže

Přidáno 16. 10. 2014

Právě dokončujeme novou ocelovou halu ve Skašticích nedaleko Kroměříže. Máme k dispozici již nové fotky haly před dokončením.

Montovaná hala bude sloužit jako skladová hala pro společnost pana Zimčíka KERA, která se zabývá prodejem substrátů a hnojiv.

Ocelová konstrukce byla navržená v rozměrech 14x17x4 metry rámového typu s kotvením kloubovým k základovým patkám na chemickou maltu.

 

Více informací

Z firmy Nová montovaná hala Znojmo

Nová montovaná hala Znojmo

Přidáno 13. 9. 2014

Naše společnost UNIHAL dokončí v polovině září ocelovou montovanou halu ve Znojmě. Hala byla smontovaná za pouhých 5 týdnů. Montovaná hala je postavena v rozměrech 18x54x5,5 metrů, je řešená funkčně a ekonomicky - typ rámu s táhlem. Hala bude sloužit k výrobním účelům soukromého investora jako zpracovatelská dílna na dřevo. 

 

Více informací